Doprava zadarmo nad 50 €Všetko čerstvé a skladom

Syrob Grapefruit 500 ml

Syrob Grapefruit 500 ml

Vynikajúci hustý sirup vyrobený z grapefruitovej šťavy a grapefruitovej dužiny. Obsahuje vysoký podiel ovocnej zložky, 100ml sirupu vyrobené zo 104ml grapefruitovej šťavy a dužiny. Je skvelý pre prípravu osviežujúcich domácich limonád.

Kategória Kitl Syrob , Oblúbený produkt
Skladom
5,30 EUR
10,60 EUR / 1 l

Popis

Kitl Syrob Grapefruit s dužinou

Vynikajúci hustý sirup vyrobený z grapefruitovej šťavy a grapefruitovej dužiny. Obsahuje vysoký podiel ovocnej zložky, 100ml sirupu vyrobené zo 104ml grapefruitovej šťavy a dužiny.

Je skvelý pre prípravu osviežujúcich domácich limonád. Zaliaty horúcou vodou, s kardamónom a ozdobený plátkom citróna si ho možno vychutnať ako horúci nápoj. S kvalitným ginom, ľadovou drťou a sódou z neho pripravíte lahodný grepový cocktail.

Podiel ovocnej zložky v sirupe najmenej 100% = 100ml sirupu vyrobené zo 104ml grapefruitovej šťavy a dužiny

 

Ostatné informácie:

Zloženie: cukor, grapefruitová šťava (99 %) z koncentrátu, grapefruitová dužina (5 %), Regulátor kyslosti: kyselina citrónová, konzervant: sorban draselný, aróma.

Dávkovanie: Pre prípravu domácich limonád rieďte najlepšie s kvalitnou vodou v pomere 1:10, pre prípravu horúcich nápojov v pomere 1:8.

Skladujte v chlade a na tmavom mieste. Ovocné výťažky môžu sedimentovať, prípadný zákal alebo pena nie sú na závadu, súvisia s tým, že výrobok je prírodného pôvodu. Pred upotrebením pretrepať. Po otvorení uchovajte v chlade a spotrebujte do 30 dní. Balené v ochrannej atmosfére.

Informácie pre diabetikov: výrobok je možné v obmedzenom množstve a po konzultácii s lekárom užívať diabetikov 1. i 2. typu, musí sa ale započítať do denného príjmu energie.

Výrobok obsahuje v 100 ml: energetická hodnota 1425 kJ / 339 kcal, tuky < 0,1 g, z toho nasýtené mastné kyseliny < 0,1 g, sacharidy 81 g, z toho cukry 81 g, bielkoviny < 1 g, soľ < 0,1 g.