Kitl Darčekové balenie Červené ovocie - 3x 500 ml (Malina, Višňa, Čierne ríbezle)

Kitl Darčekové balenie Červené ovocie - 3x 500 ml (Malina, Višňa, Čierne ríbezle)

Darčekové balenie ovocných sirupov Kitl z červeného ovocia. V balení sú sirupy z ovocnej línie: Kitl Syrob Višňový, Kitl Syrob Malinový a Kitl Syrob Čierne ríbezle. Sirupy Kitl sú vhodné na prípravu domácich limonád, nealkoholických i alkoholických kokteilov a na dochutenie dezertov.

Skladom
19,99 EUR
0,01 EUR / 1 ml
16,66 EUR bez DPH

Popis

Kitl Syrob Višňový (500 ml)

Višňový sirup Kitl je vyrobený z višňovej šťavy a višňovej dužiny. Obsahuje vysoký podiel ovocnej zložky. Z višňového syrobu Kitl je možné pripraviť výborné kokteily, ale i domáce limonády alebo horúce nápoje. Návody a nápady na višňové nápoje a ďalšie dobroty nájdete v sekcii Recepty

Kitl Syrob Malinový (500 ml) 

Výborný, hustý a voňavý sirup z malinovej šťavy a malinovej dužiny s vysokým podielom ovocnej zložky. Vyrábaný za studena pre zachovanie vitamínov a minerálov. Obľúbený deťmi a úžasný na prípravu domácich limonád a kokteilov. Kitl Syrob Malinový je vhodný i na dochutenie dezertov (palaciniek alebo napríklad zmrzliny).

Kitl Syrob Čierne ríbezle (500 ml)

Kitl Syrob Čierne ríbezle obsahuje vysoký podiel ovocnej zložky. Čierno-ríbezľový sirup Kitl je vhodný na prípravu domácich osviežujúcich limonád a kokteilov. Výborný je i na horúce nápoje a dochutenie dezertov. Vyskúšajte recepty Kitl.

Recepty z Kitl Darčekové balenie Červené ovocie - 3x 500 ml (Malina, Višňa, Čierne ríbezle)

Malinový kokteil Raipiroska

Malinový kokteil Raipiroska

Tento osviežujúci, voňavý a jednoducho úžasný kokteil plný malín musíte vyskúšať! Malinová Raipiroska. Ingrediencie: drvený ľad kvalitná vodka šťava z limety Malinový Syrob Kitl čerstvé maliny čerstvá mäta Postup: Do servírovacieho pohára dáme drvený ľad, pridáme kvalitnú vodku spolu so šťavou z limetky. V šejkri drvičom roztlačíme čerstvé maliny spolu s malinovým sirupom Kitl a pridáme do servírovacieho pohára. Všetko...

Čítajte viac