Kitl kazeta Citrusy (Grapefruit + Citrón + Pomaranč) 3x 500 ml

Kitl kazeta Citrusy (Grapefruit + Citrón + Pomaranč) 3x 500 ml

Darčeková kazeta sirupov Kitl z citrusov obsahujúca Kitl Syrob Pomaranč, Citrón a obľúbený Grapefruit.

Tieto sirupy sú ideálne na osviežujúce kokteily a domáce limonády. Ľahko si tak vytvoríte nápoje ako profesionál. Vyskúšajte naše recepty na kokteily - napríklad citrónový Gin Fizz, domácu oranžádu, citronádu alebo jedinečné grepové Mojito.

Skladom
19,99 EUR
0,01 EUR / 1 ml
16,66 EUR bez DPH

Popis

Recepty na nápoje, domáce limonády a alkoholické i nealkoholické kokteily zo sirupov, ktoré nájdete v darčekovej kazete Kitl Citrusy v sekcii Recepty Kitl.

Kitl Syrob Pomaranč 500 ml

Pomarančový sirup Kitl je vhodný na prípravu domácich osviežujúcich limonád a na ochutenie teplých i studených nápojov a kokteilov. Vyskúšajte recept na domácu oranžádu, horúci pomaranč alebo kokteil Orange Passion.

Kitl Syrob Citrón 500 ml

Citrónový sirup Kitl je vhodný na prípravu domácich osviežujúcich limonád a na ochutenie teplých i studených nápojov a kokteilov. V sekcii Recepty nájdete originálne nápoje ako je citrónový Gin Fizz, osviežujúce citrónové Mojito alebo klasickú citronádu. Skúsiť ale môžete i domácu zmrzlinu alebo citrónový sorbet a recept na dezert Lemon curd.  

Kitl Syrob Grapefruit 500 ml

Vynikajúci hustý sirup vyrobený z grapefruitovej šťavy a grapefruitovej dužniny. Obsahuje vysoký podiel ovocnej zložky. Je skvelý na prípravu osviežujúcich domácich limonád, ale i kokteilov a na ochutenie dezertov. Skúsiť môžete napríklad originálne Grepové MojitoGrepový kokteil s Aperolem, ale i osviežujúce tartaletky alebo kokteil Daiquiri.