Doprava zadarmo nad 50 €Všetko čerstvé a skladom

Syrob Grapefruit 5 l

Syrob Grapefruit 5 l

Vynikajúci hustý sirup vyrobený z grapefruitovej šťavy a grapefruitovej dužiny. Balený je v 5 litrovom gastrobalení bag-in-box.

Kategória Kitl Syrob
Skladom
44,95 EUR
8,99 EUR / 1 l

Popis

Kitl Syrob Grapefruit s dužinou 5 l

Vynikajúci hustý sirup vyrobený z grapefruitovej šťavy a grapefruitovej dužiny. Obsahuje vysoký podiel ovocnej zložky, 100ml sirupu vyrobené zo 104 ml grapefruitového džúsu a dužiny.

Je skvelý pre prípravu osviežujúcich domácich limonád. Zaliaty horúcou vodou, s kardamónom a ozdobený plátkom citróna možno vychutnať ako horúci nápoj. S kvalitným ginom, ľadovou drťou a sódou z neho pripravíte lahodný grepový cocktail.

 

Ostatné informácie:

Podiel ovocnej zložky v sirupe najmenej 100% = 100ml sirupu vyrobené zo 104ml grapefruitového džúsu a dužiny

Zloženie: cukor, grapefruitová šťava (99%) z koncentrátu, grapefruitová dužina (5% hm.), Regulátor kyslosti: kyselina citrónová, konzervant: sorban draselný, aróma.

Dávkovanie: Na prípravu domácich limonád rieďte najlepšie s kvalitnou vodou v pomere 1:10, na prípravu horúcich nápojov v pomere 1: 8.

Skladujte v chlade a tme. Ovocné výťažky môžu sedimentovať, prípadný zákal alebo pena nie sú na závadu a podčiarkujú prírodný charakter produktu. Pred použitím pretrepte. Po otvorení uchovajte v chlade a spotrebujte do 30 dní. Balené v ochrannej atmosfére dusíka.

Informácie pre diabetikov: výrobok je možné v obmedzenom množstve a po konzultácii s lekárom užívať diabetikov 1. i 2. typu, musí sa ale započítať do denného príjmu energie.

Výrobok obsahuje v 100 ml: energetická hodnota 1425 kJ / 339 kcal, tuky <0,1g, z toho nasýtené mastné kyseliny <1g, sacharidy 81g, z toho cukry 81g, bielkoviny <1g, soľ <1g.