Doprava zadarmo nad 50 €Všetko čerstvé a skladom

Syrob Čierne ríbezle 500 ml

Syrob Čierne ríbezle 500 ml

Kitl Syrob Čierne ríbezle obsahuje vysoký podiel ovocnej zložky. Čiernoríbezľový sirup Kitl je vhodný na prípravu domácich osviežujúcich limonád a kokteilov. Výborný je aj na horúce nápoje a dochutenie dezertov.

Kategória Kitl Syrob , Oblúbený produkt
Skladom
5,30 EUR

Popis

Kitl Syrob Čierne ríbezle s dužinou 500 ml

Plody čiernych ríbezlí (Ribes nigrum L.) obsahujú veľké množstvo prírodných rastlinných antioxidantov a tiež vitamínu C. Práve pre jeho vysoký obsah bol počas druhej svetovej vojny vo Veľkej Británii zdarma rozdávaný černorybízový sirup deťom mladším ako dva roky. Čerstvé plody môžu byť užívané surové, ale slúži aj na výrobu celého radu sladkých alebo kyslých nápojov a jedál.

Vhodný k príprave domácich osviežujúcich limonád a na ochutenie teplých i studených nápojov a kokteilov.

 

Dávkovanie: Pre prípravu domácich limonád rieďte najlepšie s kvalitnou vodou v pomere 1:10, na prípravu horúcich nápojov v pomere 1:8.

Zloženie: cukor, koncentrát z ríbezľe čiernej (Ribes nigrum L., 13%), dužina z ríbezľe čiernej (Ribes nigrum L., 6 %), regulátor kyslosti: kyselina citrónová, konzervačná látka: sorban draselný, aróma.

Skladujte v chlade a na tmavom mieste. Ovocné výťažky môžu sedimentovať, prípadný zákal alebo pena nie je na závadu, súvisia s tým, že výrobok je prírodného pôvodu. Pred upotrebením pretrepať. Po otvorení uchovávajte v chlade a spotrebujte do 30 dní. Balené v ochrannej atmosfére.

Čiernorýbezľový Syrob Kitl obsahuje v 100 ml: energetická hodnota 1343 kJ / 316 kcal, tuky < 0,5 g, z toho nasýtené mastné kyseliny < 0,1 g, sacharidy 79 g, z toho cukry 79 g, bielkoviny < 0,5 g, soľ < 0,01 g.

 

Recepty z čiernoríbezľového Syrobu Kitl:

Čiernoríbezľová limonáda

Kitl Syrob Čierne ríbezle, sóda a melón na kocky.

 

Slávny francúzsky koktail Kir Royal

Na dno sektové poháre nalejte 1cl čiernoríbezľového Syrobu a dolejte do 15cl vychladené šumivé víno alebo pravé šampanské. Zľahka premiešajte a nesmierne osviežujúci a zábavný drink je na svete.

 

Čierne ríbezle s vodkou

Čierne ríbezle bol šľachtený od 11. storočia v ruských kláštorných záhradách a do Európy sa dostal koncom 17. storočia. Skúste premiešať 4cl kvalitné vodky, 4cl Kitl Syrob Čierny Ríbezle, ľadovú drť a sódu. Na zdarovje!

 

Ríbezľová zmrzlina

Ríbezľový Syrob zmiešajte so smotanou a nechajte zmraziť. Podávajte v malých porcelánových miskách po dobrom jedle.

Recepty z Syrob Čierne ríbezle 500 ml

Domáca limonáda z čiernych ríbezlí

Domáca limonáda z čiernych ríbezlí

Recept na domácu limonádu z čiernych ríbezlí Ingrediencie: Kitl Syrob Čierne ríbezle vychladená sóda ľad guľôčky čiernych ríbezlí na ozdobenie Postup: Do pohára s ľadom nalejeme černoríbezľový sirup Kitl. Přidáme guličky čiernych ríbezlí a dolejeme sódou. (Ideálne je riediť sirup v pomere 1:10.) Všetko opatrne premiešame a môžeme podávať.      Kitl sirup Čierne ríbezle objednávajte tu .     Domáca limonáda Kitl z...

Čítajte viac

Summer pleasure koktail

Summer pleasure koktail

Recept na koktail Summer pleasure Ingrediencie: 1 malý štamperlík Kitl Syrob Čierne ríbezle 1 malý štamperlík kvalitného Ginu tonic ľadové kocky guľôčky čiernych ríbezlí na ozdobenie Postup: Do pohára dajte ľad, prelejte ho černorybízovým sirupom Kitl a Ginom. Zvyšok poháre naplňte vychladeným tonicem. Na ozdobenie použite niekoľko guličiek čiernych ríbezlí.  

Čítajte viac

Francúzsky koktail Kir Royal

Francúzsky koktail Kir Royal

Recept na Kir Royal Slávny koktail Kir Royal pochádza z Francúzska. Je jemný, alkoholický a veľmi osviežujúci. Ingrediencie: 1 cl Kitl Syrob Čierne ríbezle 15 cl vychladeného sektu André Brut Postup: Na dno sektového pohára nalejte čiernoríbezľový Syrob Kitl. Pohárik dolejte do 15 cl vychladeným sektom André Zľahka premiešajte a nesmierne osviežujúci a zábavný drink je na svete.  

Čítajte viac