Doprava zadarmo nad 50 €Všetko čerstvé a skladom

Syrob Čierne ríbezle 5 l

Syrob Čierne ríbezle 5 l

Kitl Syrob Čierne ríbezle obsahuje vysoký podiel ovocnej zložky. Na 100 ml sirupu je použité 104 ml ovocnej šťavy a dužiny. Černoríbezlový sirup Kitl je vhodný na prípravu domácich osviežujúcich limonád a kokteilov. Výborný je aj na horúce nápoje a dochutenie dezertov.

Kategória Kitl Syrob
Skladom
44,95 EUR
8,99 EUR / 1 l

Popis

Kitl Syrob Čierne ríbezle

Plody čiernych ríbezlí (Ribes nigrum L.) obsahujú veľké množstvo prírodných rastlinných antioxidantov a tiež vitamínu C. Práve pre jeho vysoký obsah bol počas druhej svetovej vojny vo Veľkej Británii zdarma rozdávaný černorybízový sirup deťom mladším ako dva roky. Čerstvé plody môžu byť užívané surové, ale slúži aj na výrobu celého radu sladkých alebo kyslých nápojov a jedál.

Podiel ovocnej zložky v sirupe je najmenej 100% = 100 ml sirupu je vyrobené zo 104 ml ovocnej šťavy a dužiny.

Vhodný k príprave domácich osviežujúcich limonád a na ochutenie teplých i studených nápojov a kokteilov.

 

Dávkovanie: Na prípravu domácich limonád rieďte najlepšie s kvalitnou vodou v pomere 1:10, na prípravu horúcich nápojov v pomere 1:8.

Zloženie: cukor, šťava z ríbezľe čiernej (97 %) z koncentrátu, dužina z ríbezľe čiernej (7 %), regulátor kyslosti: kyselina citrónová, konzervačná látka: sorban draselný, aróma.

Skladujte v chlade a na tmavom mieste. Ovocné výťažky môžu sedimentovať, prípadný zákal alebo pena nie sú na závadu, súvisia s tým, že výrobok je prírodného pôvodu. Pred upotrebením pretrepať. Po otvorení uchovajte v chlade a spotrebujte do 30 dní. Balené v ochrannej atmosfére.