Navigácia

Ohliadnutie za Dňom otvorených sudov Kitl 2020

20. 07. 2020 | Novinky
Ohliadnutie za Dňom otvorených sudov Kitl 2020

V piatok 17. júla sme otvorili brány Kitlovny pre verejnosť a usporiadali Deň otvorených sudov Kitl. Už tradične ste sa v rámci tejto akcie mohli pozrieť do našej výroby, ochutnať limonády i kokteily z Kitl výrobkov a vypočuť si vystúpenie niekoľkých hudobných kapiel. Pre deti sme pripravili maľovanie na tvár, interaktívne predstavenie Divadla Krtek "Cirkus plný rozprávok" aj drevené žeriavy a kreslenie.

Deň začal krstom tohtoročných nových sirupových "dvojičiek" - Kitl Syrobu Pomaranč a Kitl Syrobu Citrón. Potom nám trochu zprchlo, ale ani to vás nezastavilo. Zostali ste v areáli a užili si exkurzie do výroby vrátane ochutnávky sirupov, pozreli sa na tanečné vystúpenie orientálnych tancov jabloneckej skupiny Najla a ochutnali skvelú kávu počas našej Coffee show s Michaelou Illíkovou.

O ďalší hudobný program sa postarali country kapela Mecheche band aj Honza Vopařil so svojou kapelou.

V rámci partnerstva Kitl a Majstrovstvá sveta v orientačnom behu 2021 si deti aj dospelí mohli vyskúšať mini-závod v orientačnom behu a zmerať sa s majstrom Pavlom Kubátom.

Občerstvenie v podobe krkonošských Sejkor, pečeného prasaťa a voňavých klobások, piva, vína i domácich limonád a kokteilov Kitl samozrejme nechýbalo. ;)

Ak ste teda tento rok nemohli doraziť, veríme, že v tom budúcom, sa s Vami uvidíme. Tentokrát ale už na inom mieste a to v areáli Vratislavické kyselky vo Vratislaviciach nad Nisou;)

Boli ste skvelí a tešíme sa na Vás aj budúci rok!