Navigácia

Horúca novinka v našej ponuke - Kitl Syrob Maracuja

20. 06. 2023 | Novinky
Horúca novinka v našej ponuke - Kitl Syrob Maracuja

Nový lahodný hustý sirup s príchuťou marakuje sme uviedli na trh 1. mája 2023. Opäť sa môžete spoľahnúť na šetrné spracovanie tejto tropickej plodiny a jej výraznú chuť.

Maracuja, je tropický ovocný druh pochádzajúci z Južnej Ameriky. Plody maracuje, teda mučenky, majú okrúhly tvar s hladkou, lesklou šupkou a mäkkým, šťavnatým stredom plným malých, tvrdých semienok. Plody majú vynikajúcu chuť, ktorá je veľmi sladká a aromatická, s jemnými ovocnými tónmi pripomínajúcimi ananás a citrusové plody. A presne taká je aj naša Kitl Syrob Maracuja. Hustý, lahodný a voňavý sirup vyrobený zo šťavy z maracuje. Je vyrobený za studena, aby sa zachovalo čo najviac jeho prospešných zložiek a zachovala sa jeho jedinečná exotická chuť.

V minulosti sa marakuja pre svoj typický vzhľad považovala za symbol Kristovho umučenia, keďže jej kvet pripomína tŕňovú korunu. Vy však rozhodne nemusíte trpieť! Práve naopak, namiešajte si doma obľúbené indické Lassi alebo iné osviežujúce domáce limonády a koktaily. Tento marakujový sirup je ideálny na teplé jarné a letné počasie. A pretože je skvelý na prípravu osviežujúcich domácich limonád a koktailov.

Všetky recepty (nielen na maracuju) nájdete na našej webovej stránke v časti Recepty.

Tak neváhajte a vyskúšajte našu novú limitovanú edíciu na letnú sezónu 2023! Kitl Syrob Maracuja si môžete objednať v sekcii Produkty.