Kitl Životabudič pre mužov 250 ml

Kitl Životabudič pre mužov 250 ml

Sirup na povzbudenie, afrodiziakum. Vyrobený z červenej zahustenej hroznovej šťavy a 5 bylín s povzbudzujúcimi účinkami, s dvojnásobnou dávkou kotvičníka zemného. Obsahuje prírodný kofeín z bylín, naopak neobsahuje žiadny repný cukor. Účinky sa dostavujú do 5 minút a trvajú až 4 hodiny. Táto fľaša zodpovedá 10 plechovkám energetických nápojov.

Kategória Kitl Životabudič
Skladom
6,19 EUR
24,76 EUR / 1 l
5,16 EUR bez DPH

Popis

Kitl Životabudič pre mužov

Životabudič je povzbudzujúci bylinný sirup. Získate rýchlu psychickú i fyzickú podporu výhradne z prírodných surovín:

  • červená hroznová šťava
  • 5 bylín *)

Je veľmi silný, 1 fľaša 250 ml zodpovedá 10 plechovkám energetických nápojov. Prvý účinok pocítite už za 5 minút po požití a efekt trvá až štyri hodiny.

Životabudič pre mužov obsahuje len prírodný hroznový cukor (žiadny repný cukor, žiadne sladidlá). Niektoré z bylín obsahujú prírodný kofeín. Kvôli vysokému obsahu červenej hroznovej šťavy je silný antioxidant **), prepočítaný obsah ovocnej zložky je 278%.

Vďaka dvojnásobnej dávke kotvičníku zemného má Životabudič pre mužov ďalší efekt - funguje ako prírodné afrodiziakum ***)

Životabudič pre mužov má výbornú chuť. Sirup má rozmanité využitie, možno ho podávať napr. so studenou vodou, horúcim čajom alebo ho použiť ako prísadu do koktailov. Odporúčaná denná dávka je 40 ml Kitl životabudiče. Výrobok je registrovaný ako doplnok stravy.

*) Sibírsky ženšen, kotvičník zemný, rozchodnica ružová, jahoda lesná, paulínia nápojová

**) antioxidačná kapacita je 51,22 mmol Troloxu / L, merané FRAP metódou

***) Dvojnásobná dávka kotvičníka zemného oproti pôvodnému životabudiču. Kotvičník zemný je po stáročia v ľudovom liečiteľstve používaný ako tradičné prírodné afrodiziakum.

 

Zloženie: zahustená hroznová šťava, výťažky z bylín (obsah 660 mg v 40 ml: rozchodnica ružová, paulínia nápojová, sibírsky ženšen, jahoda lesná, kotvičník zemný), prírodná aróma, konzervant: sorban draselný, prírodný kofeín z kávovníka.

 

Ostatné informácie: Doplnok stravy. S vysokým obsahom prírodného kofeínu (110 mg v jednej dávke 40 ml).

Dávkovanie: denne 1 dávka 40 ml vo chvíľach únavy alebo hneď ráno. Možno riediť studenou či horúcou vodou v pomere 1: 8.

Skladujte v chlade a tme. Bylinné výťažky môžu sedimentovať, prípadný zákal nie je na závadu a podčiarkuje prírodný charakter produktu. Pred použitím pretrepte. Po otvorení uchovajte pri teplote do 10 C a spotrebujte do 30 dní.

Upozornenie: Nie je určené deťom, tehotným a dojčiacim ženám. Neužívajte pred spaním. Uchovajte mimo dosahu detí. Ak užívate lieky alebo ste chorí, poraďte sa s lekárom. Nekombinujte s alkoholom. Neprekračujte odporúčanú dávku. Nemôže byť používané ako náhrada pestrej stravy. Balené v ochrannej atmosfére dusíka.

Informácie pre diabetikov: výrobok je možné v obmedzenom množstve a po konzultácii s lekárom užívať diabetikom 1. i 2. typu, musí sa ale započítať do denného príjmu energie.

Výrobok obsahuje vo 40 ml: energetická hodnota 555 kJ / 132 kcal, tuky <1g, z toho nasýtené mastné kyseliny <1g, sacharidy 30g, z toho cukry 30g, bielkoviny <1g, soľ <1g.