Kitl Životabudič 250 ml

Kitl Životabudič 250 ml

Sirup na povzbudenie. Vyrobený zo zahustenej hroznovej šťavy a 5 bylín s povzbudzujúcimi účinkami. Obsahuje prírodný kofeín z bylín, naopak neobsahuje žiadny repný cukor. Účinky sa dostavujú do 5 minút a trvajú až 4 hodiny. Táto fľaša zodpovedá 10 plechovkám energetických nápojov.

Kategória Kitl Životabudič
Skladom
5,90 EUR
23,60 EUR / 1 l
4,92 EUR bez DPH

Popis

Kitl Životabudič

Kitl Životabudič je sirup na povzbudenie. Vyrába sa zo zahustenej hroznovej šťavy a piatich liečivých byliniek s povzbudzujúcimi účinkami. Sirup obsahuje prírodný kofeín z bylín a veľké množstvo hroznového cukru. Pri výrobe životabudiča nepoužívame žiadny cukor repný ani umelé sladidlá.

Výrobok neobsahuje alkohol, je registrovaný ako doplnok stravy.

1 fľaša životabudiča 250 ml = 10 plechoviek energetických nápojov

Každý energetický nápoj má unikátne zloženie a priame porovnanie s Kitl životabudič nie je možné. Avšak v kľúčových parametroch (celková energetická hodnota, celkový obsah kofeínu) porovnaní s jednou fľašou životabudiča 250 ml zhruba zodpovedá.

Aké byliny Kitl Životabudič obsahuje?

  • rozchodnica ružová
  • paulínia nápojová
  • sibírsky ženšen
  • jahody lesné
  • kotvičník zemný

Ďalej obsahuje koncentrovanú hroznovú šťavu a prírodný kofeín z kávovníka.

Ako Životabudič užívať?

Kitl Životabudič povzbudzuje, pôsobí ako na fyzickú stránku organizmu, tak na jeho stránku mentálny. Odporúčame ho užívať na posilnenie ráno alebo vo chvíľach únavy.

Účinky sa dostavujú do 5 minút po požití, jednotlivé zložky sa navzájom dopĺňajú a pôsobia postupne až 4 hodiny.

Odporúčaná denná dávka je 40 ml, čo zodpovedá 4 polievkovým lyžiciam (presnú dávku môžno odmerať pomocou rysiek na okraji etikety).

Nápoj môžete riediť, ideálne v pomere 1: 8, s kvalitnou vodou alebo s čajom.

Zloženie: zahustená hroznová šťava, výťažky z bylín (635 mg v 40 ml: rozchodnica ružová, paulínia nápojová, sibírsky ženšen, jahoda lesná, kotvičník zemný), konzervačná látka: sorban draselný, prírodná aróma, prírodný kofeín z kávovníka.

Ostatné informácie: Doplnok stravy. S vysokým obsahom prírodného kofeínu (110 mg v jednej dávke 40 ml).

Odporúčané dávkovanie: 1 dávka 40 ml v prípade pocitoch únavy alebo ráno denne. Prípravok je možné riediť teplou alebo studenou vodou v pomere 1:8.

Skladujte v chlade a tme. Bylinné výťažky môžu sedimentovať, prípadný zákal nie je na závadu a podčiarkuje prírodný charakter produktu. Pred použitím pretrepte. Po otvorení uchovajte pri teplote do 10 C a spotrebujte do 30 dní.

Upozornenie: Nie je určené osobám mladším ako 16 rokov, tehotným a kojacim ženám. Uchovajte mimo dosah detí. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Ak užívate lieky, alebo trpíte závažným ochorením, poraďte sa so svojim lekárom alebo lekárnikom. Nekombinujte s alkoholom. Nemôže byť používané ako náhrada pestrej stravy. Balené v ochrannej atmosfére dusíka.

Informácie pre diabetikov: výrobok je možné v obmedzenom množstve a po konzultácii s lekárom užívať diabetikom 1. i 2. typu, musí sa ale započítať do denného príjmu energie.

Výrobok obsahuje vo 40ml: energetická hodnota 555 kJ / 132 kcal, tuky <1g, z toho nasýtené mastné kyseliny <1g, sacharidy 30g, z toho cukry 30g, bielkoviny <1g, soľ <1g.