Zámočnícka masť 100 ml

Zámočnícka masť 100 ml

Je vyrobená podľa starodávneho receptu z miazgy mladých ihličnanov, panenského olivového oleja a včelieho vosku. Pravidelná masáž prispieva k uvoľňovaniu stuhnutého chrbáta a pohybového aparátu.

Kategória Zámočnícka masť
Skladom
10,49 EUR
8,74 EUR bez DPH

Popis

Zámočnícka masť - na bolavé kĺby a chrbát

Zámočnícka masť je kozmetický prípravok na bolestivé alebo nepohyblivé kĺby a chrbát, dodatočne aj na bolestivé svaly a krk. Vyrába sa z miazgy mladých ihličnanov, olivového oleja a včelieho vosku. Ako pomocná látka slúži gáfor a prírodný terpentín.

Ako masť najlepšie aplikovať: 
Masť naneste na postihnuté miesto a dôkladne votrite do kože. Po dobu 2 minút  bolestivé miesto masírujte palcom krúživými pohybmi tak, aby sa dobre prekrvila. Uvedenú procedúru aplikujte 3x denne po dobu trvania ťažkostí.

Vyrobené podľa starodávneho receptu zo surovín dostupných v 18. storočí.

 

Povesť o Zámočníckej masti

Podľa starej povesti, synovec doktora Kittela, vyučený zámočník, ukradol zo strýkovho ošumelého plášťa akýsi papier s klikihákmi. Domnieval sa, že ide o tajný návod na lietanie na plášti. List odniesol katovi do Žitavy, aby mu ho preložil. Kat mu ho vrátil s tým, že sa jedná o návod na nejakú masť. Sklamaný synovec nezatrpkol, ale začal podľa receptu masť vyrábať. Dosiahol s ňou veľkých úspechov a preto masti od tých čias ľudia nepovedia inak ako Zámočnícka

 

Použitie: Pravidelná masáž prispieva k uvoľneniu stuhnutého svalstva chrbtice a pohybového aparátu. Masť naneste na postihnuté miesto a intenzívne vtierajte do kože. Po dobu 2 minút bolestivé miesto masírujte palcom krúživými pohybmi tak, aby sa dobre prekrvila. Uvedenú procedúru aplikujte 3x denne po dobu vašich ťažkostí.

Upozornenie: Určené na vonkajšie použitie. Zabráňte vniknutiu do očí, na sliznice a poranenú kožu. V prípade kŕčových žíl nemasírujte, ale iba zľahka vtierajte. Skladujte mimo dosahu detí, v suchom a tmavom prostredí a pri izbovej teplote. Prípadné zmeny farby masti nie sú na závadu a podčiarkujú prírodný charakter produktu. Zriedkavo sa môže vyskytnúť alergická reakcia na niektorú zložku prípravku. V takom prípade prerušte aplikáciu a ak budú ťažkosti pretrvávať, vyhľadajte lekára. Nie je vhodné pre deti do 3 rokov.

Zloženie: Olivový olej, včelí vosk, borovicové ihličie, smrekové ihličie, cédrové drevo, bobuľky borievky, jedľové šišky, gáfor, terpentín (Olea europea Fruit Oil, Cera alba, Pinus silvestris Leaf Oil, Picea abies Leaf Oil, Cuppressus funebris Wood Oil, Juniperus communis Fruit Oil, Abies alba Cone Oil, camphora, turpentine).