Navigácia

Magazín / 4

21. 09. 2017 | Novinky

Kitl Syrob Malinový je najlepším výrobkom roka 2017 Libereckého kraja

Kitl Syrob Malinový je najlepším výrobkom roka 2017 Libereckého kraja

Dňa 16. septembra 2017 bol na Sychrove na 15. krajských dožínkových slávnostiach vyhlásený Kitl Syrob Malinový za najlepší výrobok roka 2017 v Libereckom kraji. A čo je skvelé, tak aj náš Kitl Smrkáček BIO sa umiestnil na celkovom 3. mieste s tým, že vo svojej kategórii Biopotravina sa potom umiestnil na mieste prvom.

Čítajte viac
16. 09. 2017 | Medaile

Výrobok roka Libereckého kraja 2017

Výrobok roka Libereckého kraja 2017

Kitl Syrob Malinový sa stal absolútnym víťazom v súťaži Výrobok roka Libereckého kraja. Firma Kitl získala nielen 1. miesto za výrobok roka so svojím malinovým Syrobem , ale aj 1. miesto v kategórii Biopotravina so  Smrkáčikom BIO .

Čítajte viac
20. 07. 2017 | Novinky

Kitl Smrkáček BIO - najlepší inovatívny potravinársky výrobok

Kitl Smrkáček BIO - najlepší inovatívny potravinársky výrobok

19. 7. 2017 vyhlásila Potravinárska komora Českej republiky výsledky svojej súťaže a ocenila Kitl Smrkáček BIO ako najlepší inovatívny potravinársky výrobok roka 2017 v kategórii MIKRO podnikov.

Čítajte viac
01. 06. 2017 | Novinky

Novinka - Kitl Syrob Malinový

Novinka - Kitl Syrob Malinový

Dňa 1.6. prichádzame na trh s novým produktom, ktorý rozšíri ovocnou rad Kitl Syrobů - Syrob Malinový ! Predstavujeme Vám novinku pre tohtoročné leto - Kitl Syrob Malinový. Slávnostné krst výrobku prebehne v rámci Dňa otvorených sudov v piatok 21. 7. 2017. Výrobok je jednoznačne najlepší malinový sirup na trhu, 100% ovocného podielu nemá žiadny iný výrobca. Chuťovo prevyšuje všetky, vrátane víťaza nedávneho testu Blesku. Nevýhodou je vyššia nákupná cena, ktorej dôvodom je veľmi vysoká...

Čítajte viac
14. 03. 2017 | Novinky

Novinka - Kitl Smrkáček BIO

Novinka - Kitl Smrkáček BIO

Trápi Vás nádcha a prechladnutie? Skúste Kitl Smrkáček BIO! Kitl Smrkáček BIO je sirup z mladých smrekových výhonkov s vitamínom C. Je vhodný pre deti i dospelých pri nádche a prechladnutí. Smrekové výhonky sa pri prechladnutí využívali v tradičnom ľudovom liečiteľstve a Smrkáček na tieto tradície nadväzuje. Kitl Smrkáček obsahuje iba 3 zložky: mladé smrekové výhonky v BIO kvalite trstinový cukor v BIO kvalite vitamín C Kitl Smrkáček BIO je k dostaniu vo fľašiach...

Čítajte viac
22. 12. 2016 | Novinky

PF 2017

PF 2017

Prajeme všetkým krásne sviatky a šťastný nový rok! A keďže medzi sviatkami čerpáme dovolenku tak sa na Vás tešíme po Novom roku. Všetci v Kitl sme sa celý rok snažili, aby ste vy - naši zákazníci a priaznivci, boli spokojní. Dúfame, že naše výrobky urobili Vám i Vašim blízkym radosť a prispeli tak k dobrej nálade a pevnému zdraviu. Do nového roka prajeme všetkým hlavne zdravie, šťastie a pohodu a dúfame, že nám zachováte svoju priazeň aj v roku 2017. Ďakujeme, kolektív Kitl.

Čítajte viac
12. 12. 2016 | Novinky

Kitl Medovina - víťaz testu časopisu Blesk

Kitl Medovina - víťaz testu časopisu Blesk

Máme veľkú radosť, že sa naša Kitl Medovina stala víťazom veľkého testu časopisu Blesk!

Čítajte viac
24. 10. 2016 | Novinky

Česká chuťovka 2016

Česká chuťovka 2016

Novinka pre tento rok - Kitl Syrob Višňový si už stačil získať veľa priaznivcov a novo sa pýši titulom "Česká chuťovka" a "Detská chuťovka"! Už 8. ročník súťaže "Česká chuťovka" vyvrcholil vo štvrtok 20.10 v Rytierskej sále Senáte odovzdávaním ocenení pre najlepších potravinárov. Za firmu Kitl toto ocenenie získal Kitl Syrob Višňový s dužinou, ktorý si zároveň vyslúžil aj titul "Detská chuťovka". Slávnostného odovzdávania sa zúčastnil konateľ našej firmy, Honza Vokurka.

Čítajte viac
22. 09. 2016 | Novinky

Kitl v McCafé

Kitl v McCafé

Pozývame Vás na horúci zázvor do Mc Café! V uplynulom lete ste mohli v sieti McCafé ochutnať osviežujúci malinovku z Kitl Syrobu grapefruitového s dužinou a na jeseň sa môžete naopak zahriať horúcim nápojom z Kitl Syrobu Zázvorového . Kitl sa stal navyše partnerom nadačného fondu "Dom Ronalda McDonalda", ktorého cieľom je výstavba domu, ktorý bude slúžiť na ubytovanie rodičov dlhodobo hospitalizovaných detí v pražskej nemocnici Motol.

Čítajte viac
29. 08. 2016 | Novinky

Kitl Syrob Višňový získal Zlatý Klas 2016

Kitl Syrob Višňový získal Zlatý Klas 2016

Na 43. ročníku výstavy Zem živiteľka, konanom v dňoch 26. - 30. augusta na Výstavisku v Českých Budějoviciach, získal náš Kitl Syrob Višňový - novinka roku 2016 ocenenie Zlatý Klas! Porotcovia súťaže ocenili Syrob Višňový slovami: "Chutný prírodný produkt v nápaditom obale s širším využitím v gastronómii". Súťaž o ZLATÝ KLAS medzinárodnej výstavy Zem živiteľka vyhlasuje každoročne Ministerstvo poľnohospodárstva ČR prostredníctvom usporiadateľa Výstavisko České Budějovice a.s....

Čítajte viac
Zobraziť dalšie