Doprava zadarmo nad 50 €Všetko čerstvé a skladom

Darčekové balenie ovocných sirupov Kitl

Darčekové balenie ovocných sirupov Kitl

Darčekové balenie ovocných sirupov Kitl. V balení sú sirupy z ovocnej rady: Kitl Syrob Malinový, Kitl Syrob Grapefruit a Kitl Syrob Višňový. Sirupy Kitl sú vhodné na prípravu domácich limonád, nealkoholických aj alkoholických koktejlov a na dochutenie dezertov.

Skladom
16,95 EUR
11,30 EUR / 1 l

Popis

Kitl Syrob Višňový (500 ml)

Višňový sirup Kitl je vyrobený z višňovej šťavy a višňovej dužiny. Obsahuje vysoký podiel ovocnej zložky, kedy na 100 ml sirupu je použité 101 ml višňovej šťavy a dužiny. Z višňového syrupu Kitl je možné pripraviť výborné koktaily, ale aj domáce limonády alebo horúce nápoje.

Kitl Syrob Grapefruit (500 ml)

Grapefruitový sirup Kitl obsahuje skutočne vysoký podiel ovocnej zložky, pretože na výrobu 100 ml sirupu použijeme 104 ml šťavy z grepu a grapefruitového dužiny. Je hustý a má skvelú chuť. Môžme ho použiť na prípravu domácich limonád a koktailov, ale výborný je aj ako horúci nápoj. Na prípravu horúceho nápoja ho stačí zaliať horúcou vodou, pridať kardamón a ozdobiť plátkom citróna.

Kitl Syrob Malinový (500 ml)

Výborný, hustý a voňavý sirup z malinovej šťavy a malinovej dužiny s vysokým podielom ovocnej zložky. Na 100 ml sirupu je použité 102 ml malinovej šťavy a dužiny. Vyrábaný za studena pre zachovanie vitamínov a minerálov. Obľúbený deťmi a úžasný pre prípravu domácich limonád a kokteilov. Kitl Syrob Malinový je vhodný aj na dochutenie dezertov (palaciniek alebo napríklad zmrzliny).